Як обрати потрібний курс?

Новачкам, які ніколи не стикалися з бухобліком, варто вибрати курс для початківців під назвою «РОБОТА З ПРОГРАМОЮ 1С: БУХГАЛТЕРІЯ 8.3. ФОРМУВАННЯ ПЕРВИННИХ ДОКУМЕНТІВ», де відбувається вивчення  програми на рівні користувача (внесення довідників, первинних документів тощо). Детальніше про програму та терміни  курсу можна дізнатися тут.

Стандартний курс «РОБОТА З ПРОГРАМОЮ 1С: БУХГАЛТЕРІЯ 8.3» передбачає наявність певної теоретичної бази: що таке Дт і Кт, знання бухгалтерських рахунків та їх кореспонденцію, читання оборотно-сальдової відомості тощо. Детальніше про програму та терміни  курсу можна дізнатися тут.

Також проводиться ще один курс «АВТОМАТИЗОВАНИЙ БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ТА ПОДАТКОВИЙ ОБЛІК», що поєдную в собі теоретичні відомості про бухгалтерський облік та практичні роботи в програмі «1С: Бухгалтерія 8.3». В цьому курсі є домашні завдання та контрольні роботи, деякі первинні документи заповнюються не лише у програмі, але й вручну (на папері). Детальніше про програму та терміни  курсу можна тут.

Що я отримаю після закінчення курсу?

Після закінчення курсу Ви отримаєте сертифікат.  На якому зазначається: наскрізний порядковий номер сертифікату, назва курсу, Ваше прізвище та ім’я, а також період навчання. Оригінал документу затверджується фірмовою печаткою.

Яка ціна навчання?

Із цінами можна ознайомитися переглянувши наш прайс-лист.

Які ще курси у вас є?

Також у нас проводяться такі курси:

Чи допомагаєте ви із працевлаштуванням?

Консалтингова компанія «Бізнес-центр» надає послуги із працевлаштування.  Вакансії відкриваються на замовлення роботодавців.  Для тих, хто шукає роботу – послуги безкоштовні! Ми спеціалізуємось на підборі адміністративного персоналу: бухгалтери, менеджери, фінансові директори, економісти, фінансисти і т.д. Однак, бувають відкриті й інші вакансії: продавці, вантажники, охоронці і т.д.

Якщо, на даний момент немає активних вакансій, що підходять саме вам, можна надіслати своє резюме. Після його опрацювання з вами зв’яжеться наш менеджер та запросить на співбесіду. Оскільки, вакансії з’являються досить часто, і ваше резюме уже є в нашій базі– ваш шанс отримати роботу своєї мрії дуже високий!