З 3 червня для отримання готівки з банку слід надавати підтвердні документи

З 3 червня для отримання готівки з банку слід надавати підтвердні документи

Національний банк України посилив нагляд за здійсненням готівкових розрахунків та веденням касових операцій банками в Україні.
Постановою НБУ від 18.04.2019 р. № 62 затверджено зміни до Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні. Згідно з новим п. 111-1 Інструкції банки вимагатимуть від клієнтів–суб’єктів господарювання підтвердні документи, на підставі яких здійснюються подальші розрахунки отриманою готівкою.

 

Залишити коментар

Your email address will not be published.

Замовити дзвінок